Warto zobaczyć
Wakacje z rodziną
14
sty
22'
13
sty
22'
Goście:
2
rezerwuj
Warto zobaczyć
Zabytki w Gdańsku
Zabytki w Gdańsku
Urlop nie zawsze trwa tak długo jakbyśmy chcieli. Specjalnie dla tych, którzy mają ograniczony czas na zwiedzanie, przygotowaliśmy listę miejsc, które warto zobaczyć.
Zabytki
Do najważniejszych zabytków, które warto zobaczyć w Gdańsku należy Bazylika Mariacka, która niewątpliwie jest jedną z wizytówek miasta. Następny na liście znajduje się Żuraw, który znajduje się nad Motławą. Na końcu warto przejść się Drogą Królewską, która wiedzie przez ulice: Długą i Długi Targ oraz zobaczyć fontannę Neptuna.
Muzea
Każdego zainteresowanego czasami II Wojny Światowej zachęcamy do odwiedzenia Muzeum II Wojny Światowej znajdującego się na placu Bartoszewskiego. Z innych miejsc o ważnym znaczeniu dla Gdańska jest Westerplatte oraz Europejskie Centrum Solidarności.
Pomniki
Pomniki to nieodłączna część naszej historii. Zdobią one wiele miast, nie inaczej jest w Gdańsku. Warto wspomnieć o pomnikach: Obrońców Poczty Gdańskiej, Poległych Stoczniowców, Obrońców Wybrzeża
Warto zobaczyć
Zakochani w Gdańsku
Zakochani w Gdańsku
Piękno Gdańska zachęca turystów z Polski i Niemiec do przyjazdu. Zakochaj się w Gdańsku podczas swojego wypadu, pozostając w Apartamentach Svager.
© Svager Apartments