Dla właścicieli

Zarządzanie najmem krótkoterminowym

14
sty
22'
13
sty
22'
Goście:
2
rezerwuj
Pracuj z nami
Współpraca
Svager
Apartamenty Svager oferują dla właścicieli nieruchomości usługi w zakresie opieki nad ich apartamentami.
Nasze podejście
Profesjonalne zarządzanie obiektem to zysk dla jego właściciela. Jesteśmy również właścicielami, a nie tylko operatorami. Wiemy jak prowadzić taką nieruchomość. Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o Państwa oczekiwaniach.
Współpraca
Współpracę rozpoczynamy od dobrej umowy zabezpieczającej interesy właściciela, profesjonalnej sesji fotograficznej, oraz włączenie Państwa apartamentu do naszej oferty.
Przejrzystość
Na koniec każdego miesiąca wysyłamy rozliczenie i przekazujmy właścicielowi uzyskane środki z wynajmu. Zdalny dostęp do indywidualnego konta apartamentu pozwala również na wynajem właścicielski. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zarządzanie wynajmem krótkoterminowym

Apartamenty Svager to renomowana i doświadczona na rynku nieruchomości firma, która specjalizuje się w obszarze wynajmu krótkoterminowego apartamentów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób, które poszukują mieszkań na wynajem, jak i do właścicieli apartamentów, którzy chcą bezpiecznie wynająć nieruchomość. Kompleksowa obsługa najmu krótkoterminowego to nasza wizytówka – zarówno od strony technicznej, jak i administracyjnej. Dzięki temu właściciele nieruchomości nie muszą się już martwić dopilnowywaniem niezliczonym formalności — zarządzanie wynajmem leży całkowicie po naszej stronie. Zadbamy także o wszelkie naprawy i niezbędną konserwację mieszkań — dla właścicieli jest to doskonała okazja na zbudowanie pasywnego, nieangażującego i satysfakcjonującego dochodu.

Zarządzanie mieszkaniami na wynajem to również prowadzenie działań reklamowych, w czym także mamy niezbędne doświadczenie. Obsługa najmu krótkoterminowego w Apartamentach Svager obejmuje marketing, działania techniczne i administracyjne, a także kwestie rozliczeń i kompleksową obsługę gości podczas ich pobytu.

Profesjonalna obsługa wynajmu mieszkań w Gdańsku

Głównymi zadaniami firmy Apartamenty Svager w zakresie zarządzania wynajmem krótkoterminowym są m.in.:
 • Wyszukiwanie najemców — odpowiadamy za znalezienie odpowiednich najemców do apartamentu. Dzięki temu Twoje mieszkanie będzie stale wynajmowane. Nie musisz się niczym martwić!
 • Prowadzenie dokumentacji — dopilnujemy wszelkich formalności prawnych. Przygotowujemy umowy najmu, które będą chronić Twoje mieszkanie podczas wynajmu. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja i bezpieczeństwo klientów.
 • Odbiór czynszu oraz kaucji — w zależności od umowy zbieramy czynsze i kaucje od najemców, a pieniądze trafiają bezpośrednio do Ciebie.
 • Weryfikacja jakości — stale monitorujemy stan techniczny apartamentów, dbając o to, by wyglądały nie tylko estetycznie i gustownie, ale także były funkcjonalne i wygodne dla wszystkich gości.
 • Obsługa administracyjna — odpowiadamy za wszelkie działania administracyjne, aby jak najbardziej odciążyć właściciela nieruchomości

Obsługa najmu — Gdańsk

Obsługa najmu krótkoterminowego z perspektywy właścicieli nieruchomości mnóstwo wyczerpującej pracy. Dlatego też warto postawić na sprawdzone rozwiązania i wsparcie — nasz zespół specjalistów oferuje pomoc w każdym aspekcie wynajmu apartamentu – od reklamy, po znalezienie lokatorów i zarządzanie administracyjne aż po optymalizację zysków. Weryfikujemy zgłoszenia, przygotowujemy umowy i dbamy o to, by cały proces wynajmu przebiegał bez żadnych przeszkód.

Jako firma posiadamy własne apartamenty, które prowadzimy w ramach wynajmu krótkoterminowego. Dysponujemy niezbędną wiedzą i doświadczeniem, które pozwala nam jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów.

Zakres naszych działań możemy podzielić na 4 główne procesy. Mowa tutaj przede wszystkim o:
 1. Zarządzaniu wynajmujemy własne apartamenty, a także mieszkania innych właścicieli nieruchomości. W ten sposób pomagamy naszym klientom budować pasywny i nieangażujący dochód, jednocześnie zapewniając wygodę i pełne zadowolenie z pobytu naszym gościom. Proces najmu obejmuje kilka różnych etapów, na które składają się: pozyskanie najemców, podpisanie umowy najmu i kontrola stanu technicznego mieszkania.
 2. Wynajmie pozyskujemy nowych najemców, przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne i przygotowujemy umowy najmu. Nasi klienci mogą mieć pewność, że ich mieszkanie zostanie wynajęte szybko i — co najważniejsze — bezpiecznie!
 3. Utrzymanie nieruchomości w czystości naszym zadaniem jest kontrola stanu mieszkania zarówno przed, jak i po wynajmie. Nasi klienci nie muszą się martwić o swoją nieruchomość — o wszystko zadbamy.
 4. Rozliczeniach zajmiemy się zarządzaniem finansowymi związanymi z najmem, a więc pobieraniem czynszu, rozliczeniami z podatków itd. Pieniądze trafią bezpośrednio do Ciebie — nie musisz się martwić skomplikowanym prawem podatkowym.

Zalety z korzystania usług zarządzania wynajmem

Skorzystanie z usług firmy Apartamenty Svager wiąże się z szeregiem zalet. Potrafimy skutecznie wypromować wybraną ofertę i docierać do coraz szerszego grona klientów. To jednak nie wszystko, bo dzięki nam zyskasz:
 • Oszczędność czasu — nie musisz się martwić pozyskiwaniem nowych najemców, przygotowywaniem umów, weryfikowaniem stanu technicznego mieszkania itd. Wszystko zrobimy za Ciebie — od A do Z!
 • Bezpieczeństwo — dokładnie weryfikujemy potencjalnych najemców, aby nasi klienci mieli pewność, że do ich apartamentu wprowadza się osoba, której można zaufać.
 • Pasywny i regularny dochód — pomagamy w ustalaniu czynszu i kaucji za wynajmowane mieszkanie. Dzięki nam Twój pasywny dochód znacząco wzrośnie.
 • Profesjonalną obsługę — posiadamy nie tylko niezbędne doświadczenie i wykwalifikowany zespół specjalistów, ale również odpowiednie narzędzia, by profesjonalnie zarządzać najmem.
 • Całoroczne obłożenie nieruchomości — dokładamy starań, aby każdy apartament był obłożony przez cały rok. Właściciel może mieć pewność, że jego nieruchomość będzie przynosić mu maksymalny dochód przez cały czas wynajmu.

Co warto wiedzieć o wynajmie krótkoterminowym?

Od dłuższego czasu popularną alternatywą dla hoteli oraz wynajmów długoterminowych stały się wynajmy krótkoterminowe. Ma to związek z faktem, że tego typu rozwiązanie jest znacznie wygodniejsze od hotelowego pokoju, zapewniając więcej prywatności. Wynajem krótkoterminowy to także możliwość korzystania z własnej kuchni, atrakcyjna cena, wysoki standard, dobra lokalizacja i łatwa rezerwacja online.

Dlatego też coraz więcej właścicieli nieruchomości decyduje się wynajmować swoje mieszkania na krótki terminy — do maksymalnie 30 dni, choć zazwyczaj czas ten wynosi kilka dni. Co ważne — właściciel nie musi zarządzać całym przedsięwzięciem. Wyspecjalizowana firma zajmie się bowiem przygotowaniem lokalu, sprzątaniem, obsługą techniczną, wyposażeniem mieszkania, obsługą rezerwacji, promocją i komunikacją z gośćmi.

Wynajem krótkoterminowy to przede wszystkim możliwość dużego zysku w bardzo krótkim czasie. Wbrew pozorom proces ten nie wymaga od właściciela nieruchomości zbyt wiele wysiłku, o ile odda on swoje obowiązki firmie, zajmującej się zarządzaniem najmem. Wnętrze apartamentu musi gwarantować klientom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dlatego też tak ważna jest jakość mebli i odpowiednie wyposażenie mieszkania.

Dana oferta powinna być odpowiednio rozreklamowana. Apartamenty Svager posiadają niezbędne środki i wiedzę, którą przekuwamy w satysfakcjonujące wyniki sprzedażowe. Warto jednak pamiętać, że praca nie kończy się wraz z wynajmem mieszkania. Cenę należy nieustannie monitorować i zmieniać ją w zależności od popytu, sezonu czy odbywających się w okolicy imprez. Właściciel nieruchomości nie musi się tym martwić — zajmie się tym nasza firma.

Wynajem krótkoterminowy to świetna alternatywa dla wynajmu długoterminowego. Jest to atrakcyjna opcja zarówno dla turystów, jak i osób przejezdnych czy osób odwiedzających Gdańsk w celach biznesowych. Wiele osób decyduje się na taki ruch również podczas wakacji — własny apartament daje im bowiem więcej prywatności i przestrzeni, a także dostęp do kuchni i łazienki, której nie muszą dzielić z innymi najemcami.

Gdańsk jest miastem bardzo turystycznym przez cały rok, co sprawia, że chętnych na tego typu wynajem nie brakuje. Dobrze jest jednak zawczasu zbadać lokalny rynek i przeanalizować działania konkurencji, ale wymaga to wiedzy i doświadczenia. Dlatego też zalecamy skorzystanie z pomocy renomowanej firmy, jaką są Apartamenty Svager.

FAQ — Najczęściej zadawane pytania

Czy Apartamenty Svager oferują usługi zarządzania wynajmem krótkoterminowym tylko w Gdańsku?

Na ten moment firma działa wyłącznie w Gdańsku. Poszczególne apartamenty zlokalizowane są w doskonałych lokalizacjach, z których bez problemu można dostać się do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta. Co więcej, to również świetne rozwiązanie dla osób, potrzebujących szybko dostać się do Gdyni czy Sopotu.

Czy firma Svager zajmuje się wyłącznie wynajmem krótkoterminowym?

Nie, nasze usługi związane są zarówno z wynajmem krótkoterminowym, jak i długoterminowym. Naszym priorytetem są goście i zadowoleni klienci, dlatego też dostosowujemy ofertę do ich potrzeb.

Jakie nieruchomości oferują Apartamenty Svager?

W naszej ofercie znajdują się różne mieszkania i apartamenty. Wszystkie z nich są w pełni wyposażone i funkcjonalne. Do dyspozycji gości są apartamenty maksymalnie 4-osobowe. Na terenie obiektów znajduje się też prywatny parking.

Ile kosztują usługi związane z zarządzaniem wynajmem, jakie oferują Apartamenty Svager?

Koszty zależne są od wielu różnych czynników. Mowa tutaj przede wszystkim o rodzaju nieruchomości, lokalizacji i zakresu usług. W celu uzyskania konkretnych informacji na ten temat zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Czy Apartamenty Svager weryfikują potencjalnych najemców?

Tak, przeprowadzamy weryfikację potencjalnych najemców. Naszym celem jest pełna satysfakcja właścicieli nieruchomości oraz gości. Takie rozwiązanie znacząco minimalizuje ryzyko zaistnienia różnych niebezpiecznych sytuacji.

Czy Apartamenty Svager zajmują się też sprzedażą nieruchomości?

Na ten moment Apartamenty Svager zajmują się wyłącznie wynajmem mieszkań — zarówno własnych, jak i tych, którymi firma zarządza w ramach umów z właścicielami nieruchomości.

Czy właściciel wynajmowanej nieruchomości ma wgląd w raporty finansowe?

Tak, w naszych codziennych działaniach wykorzystujemy szereg specjalistycznych narzędzi, które umożliwiają właścicielom nieruchomości przeglądanie raportów finansowych i nie tylko. Zapewniamy kompleksową obsługę apartamentów — zarówno pod względem technicznym, jak i administracyjnym.

Czy współpraca z Apartamentami Svager się opłaca?

Korzyści wynikające ze skorzystania z usług Apartamentów Svager to przede wszystkim: profesjonalne zarządzanie nieruchomością i obsługa gości, maksymalizacja zysków, oszczędność czasu, bezpieczeństwo, całoroczne obłożenie apartamentu oraz załatwienie związanych z tym kwestii podatkowych.

Czy warto współpracować z firmą zarządzającą wynajmem w przypadku wynajmu krótkoterminowego?

Takie rozwiązanie może przynieść wiele korzyści. Mowa tutaj przede wszystkim o pomocy marketingowej tj. promowaniu nieruchomości, zarządzaniu rezerwacjami i płatnościami, nieustannej pomocy w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanymi z wynajmem, weryfikacja stanu technicznego mieszkania, sprzątanie po gościach, organizacja i podpisywanie umów i wiele więcej.

Jakie obowiązki ma firma zarządzająca wynajmem wobec właściciela apartamentu?

Firma musi przestrzegać umowy zawartej z właścicielem danej nieruchomości i postępować zgodnie z jego oczekiwaniami. Mowa tutaj również o konsultacjach i dostarczaniu informacji o aktualnie wynajmowanych terminach oraz wysokości uzyskiwanych przychodów.

Czy Apartamenty Svager pomagają w przygotowaniu mieszkania pod wynajem?

Tak, pomagamy w doposażeniu apartamentu, aby mieszkanie spełniało najwyższe standardy jakościowe. Dostarczamy listy ze spisem wyposażenia, które powinno się znaleźć w apartamencie podczas wynajmu krótkoterminowego. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod nr tel.: +48 516 267 100 lub adres e-mail: info@svager-apartamenty.pl
© Svager Apartments